Toddler Numbers and Counting

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1
  • Version 3.12
  • Dil İngilizce
  • Firma Russpuppy
Çocuğunuzun okula başlamadan önce sayıları öğrenmesini istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Çocukların eğitimi ve gelişimi için üretilen bu eğlence dolu oyun onların istediği tüm özelliklere sahip. Bu oyun çocukları okula hazırlayacak. Sayıları öğrenecek olan çocuklar bu oyunda çok eğlenceli zaman da geçirecek. Pek çok yönden çocukların gelişimine yardımcı olan bu oyun tamamen yapbozdan oluşmakta. Çocuk gelişim uzmanları tarafından desteklenen bu oyun anne ve babaların da içini rahatlatacak özelliklere sahip. Çocukların hiç sıkılmadan sayıları öğrenmesini istiyorsanız siz de bu mükemmel oyunu mutlaka deneyin. 

Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu oyun onların çok daha bilgili ve bilinçli olmasını sağlayacak. Çocuklara yepyeni özellikler kazandıran bu oyun en başta onların zihinsel gelişim süreçlerini hızlandıracak, sosyal gelişimini destekleyecek ve onların dil alanındaki gelişmelerine de katkı sağlayacak.

Pek çok yönden faydalı olan bu oyun kaliteli, güvenilir ve aynı zamanda eğiticidir de. Bu oyun ile çocuklar zamanlarını artık çok daha verimli şekilde geçirecekler.  Çocuklar için üretilen bu eğlence dolu eğitici oyuna siz de hemen sahip olun. Hemen indir butonuna basarak bu oyunu ücretsiz bir indirin. Çocukların gelişimine büyük destek olan bu harika oyun ile artık zaman çok daha hızlı ve eğlenceli geçecek. 

Daha Fazla Göster
Toddler Numbers and Counting indir